Bursa Bilgisayar Kiralama Logo

Son Teknoloji Düşük Maliyet

Büyük markalara ait bilgisayar ürünlerini siz kurumsal müşterilerimiz için özel hazırlanan ödeme koşulları ile 15-24-36-48 aya varan vadelerle kiralayabilirsiniz.

Bursa Bilgisayar Kiralama KOBİ’ler için donanım ve yazılım ürünlerini kiralama ve kiralama sonrasında satın alma imkânı sunan bir finansman yapısıdır. Nil Teknoloji Ürünleri Ltd. Şti. Olarak KOBİ’lere özel sunduğumuz bu hizmet işletmelerin daha hızlı büyümelerine destek ve aynı zamanda çok hızla ilerleyen teknolojileri daha yakından ve kolay ödeme imkânları ile takip etmelerini sağlamak amacı ile sunduğumuz bir örneği ya da muadili olmayan bir hizmettir.

İşletmelerin ihtiyacı olan donanım ve yazılım ürünlerini uzun vadeli olarak temin imkânı sağlayıp isterlerse kiralama dönemi sonunda daha yeni teknolojilere geçerek ürünlerini yenileme imkanı sunmak isterlerse de % 10 luk bir fark ile ürünleri satın almalarına imkan sunmaktır. Daha detaylı bilgi ve uzman personellerimizin sizi ziyarete gelmeleri için hemen bizimle iletişime geçin.

Ürün Hesap Makinası

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağınız liste sonrası, ne kadar ödeyeceğinizi, hangi vadenin sizin için uygun olduğunu hesaplayarak öğrenebilirsiniz.

Kiralama Talep Formu

Yukarıda yer alan “ihtiyaç formumuzu doldurup gönderin. Uzmanımız sizin için çalışsın, en doğru çizümleri birlikte bulalım.

Sizi Arayalım

İster kişisel, ister İş yerinize özel çözümlerin yerinde tespit edilerek, alternatifleriyle beraber sunulması için uzman ekibimizi arayabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız