Bursa Bilgisayar Kiralama Logo

Kiralamanın Avantajları

VERGİ AVANTAJI Kiralama işleminde ödenen tutarlar, ödendikleri tarihte kira gideri olarak muhasebeleştirilerek vergi matrahından düşebilirsiniz. Bu sayede kiralama sonunda ödemiş olduğunuz vade farkını geri alabilirsiniz.

SATIN ALMA Kiralama süresi sonunda, dilerseniz, kiraladığınız ürüne satış bedeli üzerinden (Sözleşme yapılan tutar ) %7 ödeyerek sahip olabilirsiniz.

DÜŞÜK FAİZ Leasing veya banka kredilerinde ödemiş olduğunuz faizlere oranla daha düşük faizlerle ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

KDV MATRAHI Kiralama Bedeli + % 18 KDV şeklinde yapacağınız ödeme KDV avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlar.(Leasing de genel olarak %1 ‘ dir)

TL SÖZLEŞME Türk Lirası cinsinden olan ödemelerinizde ilk günden son güne kadar TL cinsinden ödeme ile ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.

SABİT ÖDEME Ara ödeme, Ek Ödeme, Dönem Faizi gibi sürpriz ödemeler ile karşılaşmaz ilk günden son güne kadar ödeme planlarınızı yapabilir herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Kiralama işleminde noter masrafı ödemezsiniz.

Çözüm Ortaklarımız